Hakkımızda

Can Yapı İnşaat ve Can Mimarlık firmaları olarak 2 ayrı ilde – Ankara ve Eskişehir- faaliyet göstermekteyiz. Firma olarak sizlere her ilde çalışma imkânı sunuyoruz. Firmamızda idari ekip, teknik ekip ve usta ekibi olmak üzere 3 ekip olarak çalışmaktayız. 2 ofis, 1 imalathane olarak hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımız genç, dinamik, profesyonel ekiplerce yapılmakta ve kontrol edilmektedir.

Biz Kimiz?

  1. CAN YAPI İNŞAAT 
  2. CAN MİMARLIK

Firmamız, 3 mimar, iç mimar, metal bölüm şefi, inşaat mühendisi, saha görevlisi, metal formeni, metal bölümünde çalışan 8 usta ve 39 inşaat usta ekibimiz olmak üzere proje müdürümüz olan; Atacan YILDIRIM  dahil olmak üzere toplam 56 kişi hizmet vermektedir.

Kadromuz

Atacan YILDIRIM

Şirket Müdürü

Kütahya doğumlu Atacan Yıldırım genç yaşlarından beri inşaat sektöründe Mimarlık-Mühendislik alanlarında faaliyet göstermektedir.Yaklaşık 15 yıllık tecrübesiyle anahtar teslim projelerde; Kütahya , Ankara , Eskişehir , Adana , İstanbul , Bursa , Yalova gibi şehirlerde birçok projeyi hayata geçirmiştir.2012 yılından bu yana proje müdürü olarak görev yapmaktadır.

Nevzat YILMAZ

İnşaat Mühendisi

Eskişehir doğumlu Nevzat YILMAZ Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1995 yılında mezun olmuştur. 28 yıllık meslek hayatının 15 yılı kamuda , 13 yılı özel sektörde geçmiştir. Ankara , İstanbul, Kütahya, Eskişehir gibi şehirlerde ve Rusya'da alt yapı ve üst yapı şantiyelerinde bulunmuştur. Nevzat YILMAZ firmamızda Teknik Koordinatör (inşaat mühendisi) pozisyonunda çalışmaktadır.

Hazal ARSLAN

Mimar

Hatay doğumlu olan Hazal ARSLAN, Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra 2017 yılında başladığı Çukurova Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden 2022 yılında mezun olmuştur. Eğitim sürecinde İstanbul, İzmir, Adana gibi yerlerde mimarlık alanındaki seminerlere katılan ve sertifikaları bulunan Hazal ARSLAN firmamızda mimar pozisyonunda çalışmaktadır.

Nazlıhan KARADAĞ

Mimar

Alanya doğumlu Nazlıhan KARADAĞ 2016 yılında başladığı Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden 2021 yılında mezun olmuştur. Nazlıhan KARADAĞ firmamızda mimar pozisyonunda çalışmaktadır.

Beste SÜLE

Mimar

Hatay doğumlu olan Beste SÜLE, 2017 yılında başladığı Adana Çukurova Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 2022 yılında mezun olmuştur. Eğitim hayatı boyunca gönüllü staj programları ve gönüllü etkinliklerde görev alan, birçok şehirde çeşitli workshop ve yarışmalara katılıp başarılar elde eden Beste SÜLE, firmamızda mimar pozisyonunda çalışmaktadır.

Meliha BULDUR

Muhasebe

Eskişehir doğumlu Meliha BULDUR 2002 yılında başladığı Uludağ Üniversitesi'nden 2004 yılında mezun olmuştur. Şu an firmamızda muhasebe pozisyonunda çalışmaktadır.

Planlamayı Her Yönüyle Çalışıyoruz

2007
Kuruluş Yılı
50
Mutlu Müşteri
15
Çalışılan Şirketler
1
Ofis
57
Takım Arkadaşı
50
Bitirilmiş Proje

Sıkça Sorulan Sorular

Sadece Eskişehir'de mi hizmet veriyorsunuz?

Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Fiyat bilgisi veriyor musunuz?

Telefon üzerinden direkt net fiyat bilgisi veremiyoruz. Daha ayrıntılı bilgi almak için 7/24 telefon numaralarımız ve whatsapp hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mevcut projemiz üzerinden inşaat hizmeti alabiliyor muyuz?

Mevcut projeniz üzerinden inşaat hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?

İletişim kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ofisimize gelip yüz yüze görüşebilir, dilerseniz telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Ruhsat takibi ve evrak işleriyle biz mi ilgileniyoruz?

İstenilmesi halinde inşaat ruhsatlarından iskan ruhsatı alıncaya kadar, gerekli kamu ve özel kurumlardan alınacak her türlü evrak takibi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.