Anahtar Teslim Hizmeti

Anahtar teslim inşaat, mal sahibi (projenin gelecekteki sahibi) için işleri büyük ölçüde basitleştiren bir yapı çözümüdür. Bu tür bir projede, yükleniciye tasarım ve yapım işi için sorumluluk verilir. Mal sahibinin bu süreçte yalnızca yüklenicinin işi bitirmesini beklemesi gerekir ve ardından proje tamamlandığında anahtarını çevirebilir ve yeni bina veya tesisi kullanmaya başlayabilir.

anahtar Teslim Bileşenleri

01.

Tasarım

Yüklenici, mal sahibinin bağımsız olarak mimar, mühendis ve usta gibi meslek mensuplarını işe alma ihtiyacını ortadan kaldıran ev veya tesis tasarımını hazırlamaktan sorumludur.

02.

Tedarik

Proje sahibi veya işverenin inşaat malzemeleri bulması ve satın alması yerine, yüklenici bunu kendi tedarikçi ağı aracılığıyla gerçekleştirir. Anahtar teslimi ev sözleşmesinin türüne bağlı olarak, gelecekteki mal sahibi, tedarikçileri ve malzemeleri belirleyebilir.

03.

İnşaat

Yüklenici, baştan sona inşaat projesinin her yönünü ele alır. Bu şekilde, mal sahibinin alt yüklenicileri aramak ve onları işe almak için zaman harcaması veya inşaatın kendisinde yer alması gerekmez. Bina tamamlandığında, anahtarlar teslim edilir ve yeni sahibi binayı veya tesisi kullanmaya başlayabilir. Anahtar teslim inşaatın diğer sözleşme türlerine göre avantajı, zaman sıkıntısı çeken proje sahiplerinin tasarım, tedarik, satın alma ve inşaat aşamalarında aktif bir rol almak zorunda kalmamasıdır. Proje sahiplerinin veya işverenlerin yalnızca lisans ve izinlerin alınmasına yardımcı olmaları ve sözleşmede öngörülen proje aşamalarını onaylamaları gerekir.

Can Mimarlık İnşaat Anahtar Teslim İnşaat Projelerinde Nasıl Rol Oynar?

Anahtar teslimi projelerde Can Mimarlık İnşaat , tedarikçi ve alt yüklenici rollerini üstlenmektedir. Proje yöneticileri, çeşitli nedenlerle Can Mimarlık İnşaat ile çalışmaktan zevk alırlar. Bu nedenler arasında en önemlisi, Can Mimarlık İnşaat'ın her şeyi kapsayan bir tedarikçi olmasıdır, bu nedenle pencere ve kapılardan çatı kaplamasına, dış cepheden ince işlere, dekorasyon işlerinden inşaat işlerine ve zemin kaplamasına kadar hangi malzemeye ihtiyaç duyulursa duyulsun, A'dan Z'ye hepsi tek bir yerden satın alınabilir ve böylece mal sahipleri için süreci basitleştirir.

Mal sahiplerinin anahtar teslimi projeler için tarafımıza başvurmasının bir başka nedeni de, inşaatçı ile tedarikçi arasındaki iletişimi kolaylaştıran tek bir temas noktasının olmasıdır.

Dahası, Can Mimarlık İnşaat olarak kaba inşaat ve ince detaylar dahil olmak üzere tüm yapı kurulumunu da gerçekleştiriyoruz. Hazırladığımız projelerde, yalnızca pencere, kapı, çatı, cephe ve zemin kaplaması tedarik etmekle kalmayıp malzemelerin montajı da sağlanmaktadır. Daha az tedarikçi ve alt yüklenici, mal sahibinin süreci daha iyi hale getirebileceği ve gereksiz gecikmeleri önleyebileceği anlamına gelir.

Ne Tür Anahtar Teslim İnşaat İşleri Yapıyoruz?

Türkiye'nin her geçen gün değişen ve gelişen inşaat sektöründe, hemen her alanda faaliyet gösteriyoruz. Projenin büyüklüğüne ve talep edilen detaylara göre ekip oluşturuyor, gerekli olan malzemeleri tedarik ediyor ve süreci profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

İnşaat işlerini yürüttüğümüz konum neresi olursa olsun amacımız inşaat sektörümüzün göz bebeği diyebileceğimiz yapılar ortaya koymak ve yapı sahiplerine anahtar teslim evlerini sorunsuz şekilde teslim edebilmektir.

Yapı türleri

 • Müstakil Evler
 • Apartmanlar
 • Villalar
 • Eğitim Kurumları
 • Spor Salonları
 • Tek Katlı ve Çok Katlı Yapılar
 • İş Yerleri
 • Düğün Salonları

 

 • Mağazalar
 • Marketler
 • Üretim ve Lojistik Amaçlı Kullanılabilecek Tesisler
 • Tamirat Atölyeleri

Bu yapıların haricinde yaşam alanları bulunan her türlü proje üzerinde profesyonel çalışmalar ortaya koyabiliyoruz.

Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Endüstriyel ve Ticari Yapılar İçin Anahtar Teslim İnşaat Projeleri

Müşterilerimizin gereksinimlerine göre anahtar teslimi inşaat projeleri, bireysel fikirler için özel olarak tasarlanmış ve istenen herhangi bir yapı malzemesi kullanılarak hayata geçirilmektedir. Tüm süreçte baştan sona müşterilerimizin yanında bulunuyor; ofis, sanayi, sağlık ve perakende alanlarındaki inşaat projelerini başarıyla sonuçlandırıyoruz. Ayrıca yapı denetim gibi konularda uzmanlığımızı ortaya koyarak, yer sahibinin herhangi bir konuda zorluk çekmemesi için çalışıyoruz.

Anahtar Teslim İnşaat Projelerinin Avantajları

Güzel bir proje fikriniz olabilir ve uygulanması konusunda profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Veya uzman bir ekipten fikir alabilir ve hayata geçirilmesini talep edebilirsiniz. Her ne düşünürseniz düşünün tamamen sizin gereksinimlerinize göre uyarlanmış bir anahtar teslim projesi, sizi sayısız zorluktan kurtarır ve tüm süreci deneyimli bir ekibe bırakmış olursunuz. Daha fazla detaylandıracak olursak anahtar teslim inşaat projeleri ile elde edilecek avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Tüm yönüyle ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayan bir projenin hayata geçirilmesi
 • İnşaatta kullanılacak malzemelerin (çelik, beton, cam, vb.) seçilebilmesi
 • Büyük veya küçük her türlü projenin hayata geçirilmesi
 • Konut, ofis, yaşam alanı, işyeri, vb. çeşitli yapı türlerinde güvenli bir ortağa sahip olunması
 • Bünyemizde faaliyet gösteren deneyimli projeleri mimarlar, mühendisler ve müteahhitlerle çalışma fırsatı
 • Model tabanlı yürütme planlaması ve proje geliştirme ekibi

 • Şeffaflık, esneklik ve sözleşmeye bağlılık ilkelerine sadık bir firmayla çalışma
 • Tek bir kaynaktan tüm inşaat işlerinin yürütülmesi

Can Mimarlık İnşaat Anahtar Teslim İnşaat Projeleri Deneyimi

Anahtar teslim inşaat projeleri, hem inşaat hem de mimari uzmanlığa sahip profesyonellerin yeteneklerinin bir birleşimidir.

Sağlam mali gücümüz, zamanında ödeme geçmişimiz ve olağanüstü kredi değerliliğimiz, Can Mimarlık İnşaat özel mülk sahipleri, devlet kurumları, mimarlar, taşeronlar ve tedarikçiler için güvenilir bir şirket haline getirmektedir. Tüm inşaat işleri için gerekli olan süreci en iyi şekilde yönetiyor ve sözleşmelerimize sadık kalarak kusursuz çalışmalar ortaya koyuyoruz. 

Yılların verdiği sektörel deneyim ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla diğer inşaat firmalarına da örnek oluyoruz.

Anahtar Teslim İnşaat Projelerinin Avantajları

Anahtar teslim inşaat projelerinde yüklenici tarafından yapılması gereken işlemler iki ana başlık altında ele alınabilir. Bunlar kaba inşaat ve ince inşaattır.

Projelendirme ve Modelleme

İnşaata başlamadan önce mal sahibinin projeden beklentileri, istediği özellikler, yapının kullanım alanına uygun olarak hazırlanması için gerekli analizler, maliyet hesaplama, sözleşme detayları gibi konular bu süreçte yer alır. Modelleme teknolojileri kullanılarak yapılması düşünülen proje hakkında önizleme gerçekleştirilir ve mal sahibinin onayı halinde kaba inşaat aşamasına geçilir.

Yapının konumlandırılacağı alan üzerinde kazı yapılması ve mekanik stabilize temini gibi işlemlerle başlar. Grobeton serilmesi, demir veya benzeri malzemelerin döşenmesi, beton atılması, vb. temel işlemlerini kapsamaktadır. Ayrıca kalıp yapılması, asansör veya gerekliyse vinç sistemlerinin temin edilmesi, kalıp direklerinin hazırlanması ve tüm bu işlemler için şantiye şefi ve proje yöneticisinin görevlendirilmesi de kaba inşaatta önemli noktalardır. Temel içerisinde yer alan atık su çıkışı, temiz su giriş, elektrik bağlantıları girişi, boş PVC borularının yerleştirilmesi gibi tüm detaylı çalışmalar da özenle gerçekleştirilmektedir. Kaba inşaat tamamlandıktan sonra yapıdaki tüm detayların hayata geçirilmesi için ince inşaat uygulamalarına geçilir.

Anahtar teslim inşaat projelerinde ince inşaat ile ilgili tüm detaylar yüklenici firmaya aittir. İnşaatta elektrik prizleri, kombi çıkışı, telefon prizi, TV anteni, akılı elektrik sayacı, şap altı ısı yalıtımı, asma tavan, antre spotu gibi ince işlerin yanı sıra tercihe bağlı olarak farklı detaylar da belirlenebilir. Tüm ince inşaat işlerinde müşterinin istek ve önerileri baz alınır. Genel hatlarıyla banyo aksesuarlarının temini, isteğe göre banyo küveti veya duşa kabin yerleştirilmesi, banyoda masif tezgah dolabı, banyo havlupan radyatör yerleştirilmesi, vb. işlemler gerçekleştirilir. Diğer odalarda da müşterilerin istek ve önerileri dikkate alınır ve ince inşaat sonunda yapı kullanıma hazır hale getirilir.